Ústecký krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Společná regionální liga mužů
Liga ÚK/STŽ
Liga ÚK/STŽákyně
Rozpis soutěže
LIGA ÚK – STARŠÍ ŽÁKYNĚ
Liga ÚK/MLŽ
Liga ÚK/MLŽákyně
PODKRUŠNOHORSKÁ liga MINI 6+1
"OPEN" soutěž ÚK/MINI 4+1
"OPEN" soutěž ÚK/Přípravka 4+1
Krajské školní ligy
Stanislav Štrebl
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
14.4. 16:30
AC105
Praha 4 - Zruč n.S.
26 : 20
8.4. 15:00
AC102
L.Vršovice - Libčice n. Vlt.
23 : 37
26.11. 16:00
AC064
VŠ Plzeň - Libčice n. Vlt.
21 : 30
17.9. 16:00
AC009
VŠ Plzeň - Č.Budějovice
32 : 29
2.liga muži SVČ
29.4. 14:00
AD116
HK Lovosice B - 1.HC Pardubice
29 : 30
11.11. 18:00
AD054
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
22 : 22
29.10. 17:00
AD040
Slavia - Jablonec
32 : 29
15.10. 17:00
AD034
Jablonec - 1.HC Pardubice
29 : 23
8.10. 18:00
AD026
HK Lovosice B - Náchod B
44 : 27
9.9. 17:00
AD003
Loko Louny - Ústí n.L.
35 : 27
1.liga starší dorostenci
29.4. 12:00
AG116
HK Lovosice - Jičín
29 : 27
2.12. 14:00
AG042
Dukla - Velká Bystřice
29 : 33
8.10. 16:00
AG026
HK Lovosice - Talent Plzeň
30 : 22
2.liga starší dorostenci Č
8.4. 17:00
AH168
L.Vršovice - Loko Louny
18 : 33
9.9. 14:30
AH003
Loko Louny - ZJ Kovofiniš Ledeč
43 : 19
1.liga mladší dorostenci
29.4. 10:00
AJ116
HK Lovosice - Jičín
33 : 36
15.4. 12:15
AJ108
HK Baník Most - Dukla
22 : 36
8.10. 14:00
AJ026
HK Lovosice - Talent Plzeň A
49 : 34
2.liga mladší dorostenci - Č
21.4. 16:00
AK109
HSK Tygři Ústí n.L. - Jiskra Havlíčkův Brod
43 : 30
8.4. 13:00
AK102
Lokomotiva Vršovice - Loko Louny
37 : 42
11.11. 16:00
AK054
HSK Tygři Ústí n.L. - Házená Mělník
36 : 22
9.9. 12:00
AK003
Loko Louny - HSK Tygři Ústí n.L.
30 : 22
Český pohár mužů
28.9. 17:00
AM039
Loko Louny - Praha 4
34 : 24
2.liga ženy - západ
12.5. 12:30
AS123
FK Hvězda Cheb - Astra
20 : 23
21.4. 18:00
AS104
Ústí n.L. - S.Vršovice B
32 : 28
11.11. 14:00
AS047
Ústí n.L. - DHK Pardubice
18 : 39
5.11. 17:30
AS042
FK Hvězda Cheb - Kobylisy B
21 : 17
24.9. 13:00
AS009
FK Hvězda Cheb - S.Vršovice B
23 : 19
1.liga starší dorostenky - západ
31.10. 17:30
AUA034
DHK Baník Most - DHK Pardubice
39 : 11
2.liga mladší dorostenky - západ
12.5. 10:30
AVA123
FK Hvězda Cheb - Slavia VŠ Plzeň
24 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
SD-6/HK Spartak ÚSTÍ n. Lab./So 2.6./0900h/Spolu s MD-10 - výsledky
video
online
Ústí n.L. - DHK Most
16 : 21
video
online
DHK Most - Lázně Kynžvart
24 : 13
video
online
Lázně Kynžvart - Ústí n.L.
21 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Most
12
12
0
0
246 : 168
24
2
Lázně Kynžvart
12
5
0
7
206 : 226
10
3
Ústí n.L.
12
1
0
11
177 : 235
2
Tabulka střelců
Adéla Scheithauerová
DHK Baník Most
64
Adéla Protivová
HK Spartak Ústí n.L.
47
Kristýna Königová
Lázně Kynžvart
45
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adéla Scheithauerová
DHK Baník Most
2
Aneta Křepelová
DHK Baník Most
1
Sofie Behenská
HK Spartak Ústí n.L.
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Valentina Schüllerová
HK Spartak Ústí n.L.
8
Tereza Šnýdrová
HK Spartak Ústí n.L.
6
Lucie Sůrová
HK Spartak Ústí n.L.
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.