Ústecký krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Společná regionální liga mužů
Liga ÚK/STŽ
Liga ÚK/STŽákyně
Liga ÚK/MLŽ
Liga ÚK/MLŽákyně
PODKRUŠNOHORSKÁ liga MINI 6+1
Rozpis soutěže
PODKRUŠNOHORSKÁ LIGA – MINIŽACTVO 6+1 (NEOFICIÁLNÍ SOUTĚŽ ÚKSH)
"OPEN" soutěž ÚK/MINI 4+1
"OPEN" soutěž ÚK/Přípravka 4+1
Krajské školní ligy
Jiří Větrovský
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.1.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
12.5. 16:00
AB132
S.Vršovice - Dvůr Králové
27 : 22
4.3. 16:30
AB083
Chodov - Jičín B
22 : 24
19.11. 16:00
AB056
S.Vršovice - Velká Bystřice
29 : 27
12.11. 17:00
AB050
Jičín B - Házená L.Hustopeče
20 : 20
17.9. 16:30
AB009
Chodov - HC Zlín
34 : 30
2 liga muži JZČ
8.5. 17:00
AC084
Třeboň - Košutka
27 : 25
21.4. 18:00
AC111
Třeboň - TJ Lokomotiva Plzeň
26 : 25
3.3. 19:00
AC081
Sokol Žďár n. S. - L.Vršovice
42 : 15
7.10. 18:00
AC030
Třeboň - VŠ Plzeň
24 : 21
16.9. 18:00
AC008
Zruč n.S. - Třeboň
33 : 32
1.liga starší dorostenci
12.11. 15:00
AG050
Jičín - HK Lovosice
24 : 32
2.liga starší dorostenci Č
20.5. 09:00
AH211
Sp.MAS Sezimovo Ústí - ELP Jablonec
40 : 23
17.3. 15:30
AH146
HBC Strakonice 1921 - Chodov
26 : 24
4.3. 14:15
AH143
Chodov - 1.HC Pardubice
30 : 33
10.12. 09:00
AH102
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Náchod
30 : 24
9.12. 13:30
AH099
HBC Strakonice 1921 - TJ Sokol Úvaly
23 : 23
25.11. 15:30
AH084
HBC Strakonice 1921 - Loko Louny
31 : 30
28.10. 15:30
AH054
HBC Strakonice 1921 - ZJ Kovofiniš Ledeč
60 : 13
23.9. 15:30
AH024
HBC Strakonice 1921 - Liberec
22 : 38
17.9. 14:15
AH011
Chodov - TJ Sokol Bělá
31 : 24
1.liga mladší dorostenci
12.11. 13:00
AJ050
Jičín - HK Lovosice
29 : 38
2.liga mladší dorostenci - Č
12.5. 14:00
AK132
Sokol Vršovice - Házená Mělník
45 : 28
21.4. 16:00
AK111
Třeboň - Sokol Vršovice
18 : 37
19.11. 14:00
AK056
Sokol Vršovice - HSK Tygři Ústí n.L.
38 : 28
7.10. 16:00
AK030
Třeboň - Sokol Šťáhlavy
26 : 27
Český pohár žen
25.10. 18:00
AN022
J.Hradec - HC Zlín
17 : 38
28.9. 17:00
AN012
J.Hradec - Sokol V. Meziříčí
26 : 19
Žákovská liga starších žaček
8.4. 16:20
AP190
J.Hradec - Lázně Kynžvart
19 : 19
8.4. 15:20
AP189
Slavoj Žirovnice - Jiskra Havlíčkův Brod
18 : 17
8.4. 13:40
AP188
Lázně Kynžvart - Slavoj Žirovnice
16 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
MN6-6/DHK Baník MOST/NE 13.5./1200h/ZMĚNA !!! - výsledky
video
online
DHK Most - HK Most
13.5. 09:00
video
online
Loko Louny - Lovosice I
13.5. 09:40
video
online
Lovosice I - DHK Most
13.5. 10:25
video
online
HK Most - Loko Louny
13.5. 11:05
video
online
Loko Louny - DHK Most
13.5. 12:00
video
online
Lovosice I - HK Most
13.5. 12:40
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.