Ústecký krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Společná regionální liga mužů
Liga ÚK/STŽ
Liga ÚK/STŽákyně
Liga ÚK/MLŽ
Liga ÚK/MLŽákyně
Rozpis soutěže
LIGA ÚK – MLADŠÍ ŽAČKY
PODKRUŠNOHORSKÁ liga MINI 6+1
"OPEN" soutěž ÚK/MINI 4+1
"OPEN" soutěž ÚK/Přípravka 4+1
Krajské školní ligy
Marek Bareš
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1993
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.4.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
24.2. 18:00
AC074
Třeboň - Zruč n.S.
39 : 21
5.11. 17:00
AC047
Libčice n. Vlt. - Zruč n.S.
30 : 22
8.10. 15:00
AC026
L.Vršovice - Praha 4
23 : 39
2.liga muži SVČ
21.4. 17:00
AD111
Liberec - Jablonec
22 : 25
11.3. 15:00
AD112
Slavia - Náchod B
34 : 28
3.3. 15:00
AD081
Ml. Boleslav - HK Lovosice B
25 : 22
17.2. 18:00
AD069
Ústí n.L. - Loko Louny
31 : 27
11.11. 10:00
AD053
Dukla B - Jablonec
34 : 25
30.9. 10:00
AD020
Dukla B - Slavia
29 : 23
23.9. 17:00
AD014
Loko Louny - Jablonec
34 : 20
16.9. 18:00
AD010
Ústí n.L. - HK Lovosice B
28 : 30
1.liga starší dorostenci
25.3. 15:00
AG092
Talent Plzeň - HK Lovosice
24 : 20
10.3. 14:00
AG097
Dukla - Kopřivnice
25 : 21
11.11. 14:00
AG053
Dukla - Sokol Nové Veselí
28 : 19
30.9. 14:00
AG020
Dukla - Zubří
18 : 30
2.liga starší dorostenci Č
8.10. 17:00
AH034
L.Vršovice - Náchod
29 : 30
23.9. 14:30
AH018
Loko Louny - ELP Jablonec
56 : 17
9.9. 15:00
AH007
TJ Sokol Bělá - Liberec
22 : 32
1.liga mladší dorostenci
6.5. 12:15
AJ122
HK Baník Most - Sokol Nové Veselí
33 : 32
21.4. 13:00
AJ111
Liberec - Sokol Nové Veselí
27 : 41
25.3. 13:00
AJ092
Talent Plzeň A - HK Lovosice
28 : 29
10.3. 12:00
AJ097
Dukla - Kopřivnice
37 : 23
11.11. 12:00
AJ053
Dukla - Sokol Nové Veselí
16 : 25
30.9. 12:00
AJ020
Dukla - Zubří
26 : 22
2.liga mladší dorostenci - Č
24.2. 16:00
AK074
Třeboň - 1.HC Pardubice
20 : 21
17.2. 16:00
AK069
HSK Tygři Ústí n.L. - Loko Louny
30 : 44
8.10. 13:00
AK026
Lokomotiva Vršovice - Náchod
22 : 42
23.9. 12:00
AK014
Loko Louny - Sokol Vršovice
34 : 25
16.9. 16:00
AK010
HSK Tygři Ústí n.L. - Lokomotiva Vršovice
33 : 32
Český pohár mužů
20.10. 18:00
AM055
Slavia - M.A.T. Plzeň
16 : 41
Další
Kalendář
Předchozí kola
MD-10/HK Spartak ÚSTÍ n. Lab./So 2.6./0900h/Spolu s SD-6 - výsledky
video
online
Ústí n.L. - SK Bílina
2.6. 09:00
video
online
DHK Most I - DHK Most II
2.6. 09:35
video
online
SK Bílina - Lázně Kynžvart
2.6. 10:10
video
online
DHK Most I - Ústí n.L.
2.6. 11:30
video
online
DHK Most II - Lázně Kynžvart
2.6. 12:05
video
online
SK Bílina - DHK Most I
2.6. 13:25
video
online
Ústí n.L. - DHK Most II
2.6. 14:00
video
online
Lázně Kynžvart - DHK Most I
2.6. 15:20
video
online
DHK Most I - SK Bílina
2.6. 15:55
video
online
Lázně Kynžvart - Ústí n.L.
2.6. 16:30
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.