Ústecký krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Společná regionální liga mužů
Liga ÚK/STŽ
Liga ÚK/STŽákyně
Liga ÚK/MLŽ
Liga ÚK/MLŽákyně
PODKRUŠNOHORSKÁ liga MINI 6+1
"OPEN" soutěž ÚK/MINI 4+1
"OPEN" soutěž ÚK/Přípravka 4+1
Rozpis soutěže
"OPEN" soutěž ÚK - Přípravka 4+1
Krajské školní ligy
Marek Řeháček
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
15.11.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
13.5. 15:00
AC129
L.Vršovice - Třeboň
17 : 25
12.5. 14:00
AC130
Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň
30 : 17
25.3. 17:30
AC092
Praha 4 - L.Vršovice
34 : 26
17.2. 18:00
AC071
Třeboň - Č.Budějovice
33 : 33
25.11. 18:00
AC061
Zruč n.S. - H.Brod
33 : 26
22.10. 11:00
AC010
Sezimovo Ústí - L.Vršovice
25 : 23
24.9. 11:00
AC017
Zruč n.S. - VŠ Plzeň
24 : 27
2.liga muži SVČ
5.5. 18:00
AD122
Ústí n.L. - Jablonec
15 : 30
18.11. 18:00
AD060
Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
26 : 32
30.9. 18:00
AD024
Náchod B - Loko Louny
23 : 28
10.9. 17:30
AD006
1.HC Pardubice - Slavia
30 : 30
2.liga starší dorostenci Č
13.5. 17:00
AH203
L.Vršovice - 1.HC Pardubice
23 : 36
24.3. 13:00
AH157
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ Sokol Bělá
25 : 25
16.12. 15:00
AH109
L.Vršovice - Chodov
22 : 24
3.12. 15:00
AH094
L.Vršovice - HBC Strakonice 1921
27 : 24
19.11. 15:30
AH074
ZJ Kovofiniš Ledeč - Sp.MAS Sezimovo Ústí
20 : 20
22.10. 09:00
AH117
Sp.MAS Sezimovo Ústí - L.Vršovice
28 : 22
30.9. 15:00
AH032
Náchod - Loko Louny
27 : 39
10.9. 15:30
AH008
1.HC Pardubice - HBC Strakonice 1921
31 : 16
1.liga mladší dorostenci
4.3. 12:15
AJ082
HK Baník Most - Pepino SKP F-M
15 : 38
2.liga mladší dorostenci - Č
13.5. 13:00
AK129
Lokomotiva Vršovice - Třeboň
28 : 31
5.5. 16:00
AK122
HSK Tygři Ústí n.L. - Sokol Vršovice
21 : 40
17.2. 16:00
AK071
Třeboň - TJ Sokol Úvaly
32 : 26
18.11. 14:00
AK060
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
26 : 17
4.11. 16:00
AK044
Házená Mělník - Sokol Šťáhlavy
25 : 38
30.9. 13:00
AK024
Náchod - Loko Louny
33 : 17
Český pohár mužů
3.9. 15:30
AM012
L.Vršovice - Libčice n. Vlt.
11 : 19
Žákovská liga starších žáků
29.4. 13:05
AO216
Pepino SKP Frýdek-Místek - Házená Mělník
29 : 17
29.4. 12:10
AO215
Házená L.Hustopeče - HCB Karviná
18 : 35
29.4. 09:25
AO212
Házená Mělník - Házená L.Hustopeče
19 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
MP-11/SK BÍLINA/So 2.6./0900h/VH - výsledky
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.