Ústecký krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
SRL
Liga ÚK/STŽ
Liga ÚK/STŽákyně
Liga ÚK/MLŽ
Liga ÚK/MLŽákyně
PODKRUŠNOHORSKÁ liga MINI 6+1
"OPEN" soutěž ÚK/MINI 4+1
"OPEN" soutěž ÚK/Přípravka 4+1
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Společná regionální liga mužů
SRL - 1. kolo
9.9.2017
10:30
CR001
HC Kolín
-
HK Baník Most
Marek Bareš
,
Jakub Uhlíř
,
10.9.2017
11:00
CR002
Sparta Kutná Hora
-
TJ JM Chodov B
Jiří Dolejší
,
Jiří Dolejší
,
SRL - 2. kolo
17.9.2017
12:15
CR004
TJ JM Chodov B
-
Wendy Mělník
Libor Skružný
,
Pavla Skružná
,
17.9.2017
10:00
CR005
HK Baník Most
-
Sparta Kutná Hora
Miroslav Matis
,
Roman Smékal
,
SRL - 3. kolo
24.9.2017
11:00
CR007
Sparta Kutná Hora
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Radovan Kábrt
,
Radek Seidl
,
24.9.2017
20:00
CR009
Sokol Vršovice B
-
TJ JM Chodov B
Ladislav Pokorný
,
Jakub Ransdorf
,
SRL - 4. kolo
1.10.2017
10:00
CR010
HK Baník Most
-
Sokol Vršovice B
Jakub Ransdorf
,
Ladislav Pokorný
,
30.9.2017
15:30
CR011
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Wendy Mělník
Pavla Skružná
,
Libor Skružný
,
30.9.2017
10:30
CR012
HC Kolín
-
Sparta Kutná Hora
Jiří Svítek
,
Marián Šiška
,
SRL - 5. kolo
8.10.2017
12:00
CR014
Sokol Vršovice B
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Marek Řeháček
,
Ondřej Tůma
,
SRL - 6. kolo
14.10.2017
10:30
CR017
HC Kolín
-
Sokol Vršovice B
Jiří Svítek
,
Lucie Svítková
,
15.10.2017
10:30
CR018
Sparta Kutná Hora
-
Wendy Mělník
Jiří Dolejší
,
Jiří Dolejší
,
SRL - 7. kolo
21.10.2017
15:30
CR016
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
TJ JM Chodov B
Petr Laštovička
,
Tomáš Zich
,
22.10.2017
16:00
CR019
Sokol Vršovice B
-
Sparta Kutná Hora
Jaroslav Artl
,
Kamil Navrátil
,
SRL - 8. kolo
29.10.2017
14:30
CR013
Wendy Mělník
-
HC Kolín
Luděk Točík
,
Radek Seidl
,
29.10.2017
12:15
CR015
TJ JM Chodov B
-
HK Baník Most
Marta Sovová
,
Jan Dlouhý
,
SRL - 9. kolo
4.11.2017
15:30
CR006
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
HC Kolín
Ladislav Pokorný
,
Jakub Ransdorf
,
5.11.2017
14:30
CR008
Wendy Mělník
-
HK Baník Most
Vilém Novotný
,
Jakub Janíček
,
SRL - 10. kolo
12.11.2017
17:00
CR003
Wendy Mělník
-
Sokol Vršovice B
Jiří Svítek
,
Lucie Svítková
,
12.11.2017
12:15
CR020
TJ JM Chodov B
-
HC Kolín
Petr Václavík
,
Jaroslav Průžek
,
12.11.2017
14:30
CR021
HK Baník Most
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Ladislav Pokorný
,
Jakub Ransdorf
,
SRL - 11. kolo
3.3.2018
15:30
CR032
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Sokol Vršovice B
Jiří Svítek
,
Petr Václavík
,
25.3.2018
14:00
CR033
HK Baník Most
-
TJ JM Chodov B
Petr Pešek
,
Jiří Brejcha
,
4.3.2018
12:15
CR041
TJ JM Chodov B
-
Sparta Kutná Hora
Filip Barták
,
Jiří Větrovský
,
SRL - 12. kolo
8.4.2018
16:00
CR022
Wendy Mělník
-
TJ JM Chodov B
Jakub Janíček
,
Libor Skružný
,
7.4.2018
10:30
CR024
HC Kolín
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Jaroslav Průžek
,
Petr Václavík
,
SRL - 13. kolo
14.4.2018
15:30
CR025
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Sparta Kutná Hora
Štěpán Kahoun
,
Jakub Šulc
,
15.4.2018
10:00
CR026
HK Baník Most
-
Wendy Mělník
Stanislav Štrebl
,
Jaroslav Lorenc
,
15.4.2018
20:30
CR027
TJ JM Chodov B
-
Sokol Vršovice B
SRL - 14. kolo
22.4.2018
20:00
CR028
Sokol Vršovice B
-
HK Baník Most
22.4.2018
17:00
CR030
Sparta Kutná Hora
-
HC Kolín
Jiří Dolejší
,
Jiří Dolejší
,
SRL - 15. kolo
29.4.2018
10:30
CR023
Sparta Kutná Hora
-
HK Baník Most
Jiří Dolejší
,
Jiří Dolejší
,
28.4.2018
10:30
CR031
HC Kolín
-
Wendy Mělník
Radovan Kábrt
,
Radek Seidl
,
SRL - 16. kolo
6.5.2018
14:30
CR034
TJ JM Chodov B
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Lukáš Veselý
,
Adam Palouda
,
8.5.2018
20:00
CR035
Sokol Vršovice B
-
HC Kolín
Marta Sovová
,
Petr Halada
,
SRL - 17. kolo
13.5.2018
10:30
CR037
Sparta Kutná Hora
-
Sokol Vršovice B
Adam Palouda
,
Jiří Dolejší
,
12.5.2018
10:30
CR038
HC Kolín
-
TJ JM Chodov B
Jakub Ransdorf
,
Michael Ransdorf
,
12.5.2018
15:30
CR039
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
HK Baník Most
Jiří Svítek
,
Vilém Novotný
,
SRL - 18. kolo
20.5.2018
10:00
CR040
HK Baník Most
-
HC Kolín
Petr Pešek
,
Stanislav Štrebl
,
20.5.2018
20:00
CR042
Sokol Vršovice B
-
Wendy Mělník
SRL - 19. kolo
26.5.2018
11:00
CR036
Wendy Mělník
-
Sparta Kutná Hora
Janis Aliapulios
,
Libor Skružný
,
SRL - 20. kolo
10.6.2018
14:00
CR029
Wendy Mělník
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Radoslav Kavulič
,
Libor Skružný
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.